Connecting to LinkedIn...

Get similar jobs by email Register →

Client Service Representative with Czech and English

Job Description

Baví Vás administrativní práce a hledáte zkušenost v oblasti HR a mzdového účetnictví? Domluvíte se anglicky? - Začněte svou kariéru u nás! ADP zajisti důkladné zaškolení a další rozvoj.

ADP je americká společnost, světový leader v oboru Business Services Outsourcing – Human Capital Management (komplexní péče o zaměstnance), na trhu již přes 50 let a hledá nové talenty do svého mezinárodního týmu!

Každý projde velmi důkladným zaškolením a poté dostane podporu seniorního kolegy. Následně bude komunikovat s českými zaměstnanci našich klientů, kterými poskytujeme služby v rámci zpracování mezd. Dále bude zajišťovat administrativní podporu a v neposlední řadě komunikovat v rámci interního teamu a podílet se na různých dílčích projektech v rámci společnosti.

Náplň práce:

*Pravidelná komunikace v rámci systému a částečně i po telefonu s klientskými zaměstnanci

*Zpracování požadavků zaměstnanců

*Dodržování termínů při zpracování požadavků od zaměstnanců

*Správa klientské zaměstnanecké databáze

*Příprava reportů a analýz

*Zajišťování administrativy

*Spolupráce s ostatními členy teamu

Profil ideálního kandidáta:

*Plynulá znalost českého nebo slovenského jazyka

*Komunikativní angličtina

*Pečlivost a chuť se vzdělávat

*Týmový hráč

Co nabízíme:

*Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu

*Atraktivní finanční ohodnocení a bonus

*Mezinárodní, moderní a příjemné pracovní prostředí v centru Prahy - možnost využití terasy, relax zóny, kde je k dispozici mj. TV a stolní fotbal, občerstvení ad.

*25 dnů dovolené

*Možnost home office

*Široká škála benefitů - stravenky plně hrazené ADP, jazykové kurzy na pracovišti zdarma, příspěvek na volnočasové aktivity (MultiSport Card), ad.

*Smlouva na dobu neurčitou

Ref:

Location